+420 777 814 103

O projektu

Rezidenční komplex DLOUHÁ LOUKA – 2.etapa nabídne ve dvou k sobě přiléhajících domech (A, B) celkem 91 nadstandardně řešených moderních bytů o dispozičním uspořádání 1+kk, 1+1, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Ideální polohou v centru krajského města a přesto uprostřed zeleně vytváří z bytů na DLOUHÉ LOUCE osudový domov. Komplex je orientovaný mimo ruch silnice a budoucím majitelům bude poskytovat dostatek klidu a soukromí. Velikost bytů se pohybuje od 28m2 do 155 m2 bez teras. Terasa nebo balkon náleží mimochodem ke každému bytu – jejich velikosti se pohybují od 5 do 74 m2.

Rezidenční komplex DLOUHÁ LOUKA 2 obsahuje pouze byty, žádné další prostory ani obchodní plochy zde nebudou. Domy jsou půdorysně uspořádány do tvaru písmene „L“ a jsou otevřeny směrem k řece Vltavě. Vzniká tak klidový prostor do kterého jsou orientovány všechny místnosti bytů. Díky stupňování fasády mají domy při pohledu od Vltavy terasový vzhled. Komplex přímo navazuje na již dokončenou 1. etapu, která již má své nové majitele.

Vysoký standard rezidenčního komplexu DLOUHÁ LOUKA podtrhuje dostatek parkovacích míst, která jsou umístěna na úrovni 1. nadzemního podlaží jednotlivých domů a v jejich okolí. Autoři projektu mysleli samozřejmě také na možnost rozvodnění Vltavy – přízemí domu je umístěno nad hladinou pětisetleté vody. Díky sloupovému řešení přízemních prostor, může i v případě nepravděpodobného zaplavení domu voda volně protékat prostorem pro parkovací stání bez jakýchkoliv větších škod.

Projektovým manažerem rezidenčního komplexu DLOUHÁ LOUKA je českobudějovická společnost CB – City Park. Autorem projektu jsou architekti z Atelieru EIS. Investorem výstavby je společnost Carpaterra Capital Partners.

Zahájení výstavby podzim 2017 - již byla zahájena!

Dokončení výstavby konec roku 2019

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.